Vejledende udsalgspris: 0 kr
| Digital indgang (optisk TOSLINK): | 2x, ❌ |
| Funktioner: | DAC, Phono |
| Producent: | Marantz |
| Model: | PM |
| Type: | Förstärkare, Forstærker |
| Frekvensområde: | 10Hz - 70kHz |
| Effekt (RMS): | 2x45W @ 8ohm, 2x60W @ 4ohm W |
| Fjernbetjening: | Ja |
| Digitale lydindgange: | 2x optisk, 1x koaksial, 2x optisk, 1x koaxial |
| Analoge lydindgange: | 4x stereo RCA, 1x Phono MM |
| Analoge lydudgange: | 1x 6,3 mm hovedtelefonudgang, 1x stereo RCA, 2x högtalarterminaler (A+B), 2x højttalerterminaler (A+B) |
| D/A-omformer: | 24 bit/192 kHz, 24bit/192kHz |
| Øvrigt: | Guldbelagte skrueterminaler (tager bananstik), Guldpläterade skruvterminaler (tar banan) |
| Vægt: | 7,6 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 440x105x370 mm |
| Enhed: | st, stk |