Vejledende udsalgspris: 2660 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Digital indgang (optisk TOSLINK): | 2x, ❌ |
| Funktioner: | DAC, Phono |
| Tillverkare: | Marantz |
| Modell: | PM |
| Typ: | Förstärkare |
| Frekvensomfång: | 10Hz - 70kHz |
| Effekt (RMS): | 2x45W @ 8ohm, 2x60W @ 4ohm W |
| Fjärrkontroll: | Ja |
| Digitala ljudingångar: | 2x optisk, 1x koaxial |
| Analoga ljudingångar: | 4x stereo RCA, 1x Phono MM |
| Analoga ljudutgångar: | 2x högtalarterminaler (A+B) |
| D/A-Omvandlare: | 24bit/192kHz |
| Övrigt: | Guldpläterade skruvterminaler (tar banan) |
| Vikt: | 7,6 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 440x105x370 mm |
| Enhet: | st |