- 50W RMS / 90W MAX
- 55 - 22.000 Hz
- 86 dB følsomhed
- 4 Ohm
Filterbokse med førsteklasses komponenter for at give dig den bedst mulige lydkvalitet, de har også en valgfri diskantniveau. Gitter medfølger.
Vejledende udsalgspris: 1332 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Producent: | DLS |
| Model: | Reference |
| Type: | 2-vejs passivt |
| Højttalertype: | Komponentsæt |
| Størrelse: | 6.5 tommer |
| Følsomhed: | 86 dB |
| Effekt (MAX): | 90 W |
| Effekt (RMS): | 50 W |
| Frekvensområde: | 55-22.000Hz |
| Impedans: | 4 Ohm |
| Indbyggede delefiltre: | Kombinerede filtre |
| Monteringsdybde: | 45 mm |
| Øvrigt: | Filterbokse: 125 x 95 x 34 mm |
| Monteringshul: | 146 mm |