Strands Cruise Light Varningslysestang 1700Mm
Beskrivelse
– CRUISE LIGHT EFFEKT
– 13 VARSLINGSLYSMØNSTER
– E-GODKENDT I HENHOLD TIL ECE R65 KLASSE 1 OG KLASSE 2
Vejledende udsalgspris: 6865 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Faktisk lumen: | 4910 L |
| Funktioner: | Amber warning light, Cruise mode |
| Længde: | 33 |
| Materiale: | Material housing/chassi: Polycarbonate, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Stainless Steel |
| Teoretisk lumen: | 8800 L |
| Watt: | 125 W |
| IP-klasse: | IP67 |
| Bredde: | 1684.4 mm |
| Spændingsområde: | 10-32 V DC |
| Tilslutninger: | Cable |
| Strømforbrug: | 125 W |
| Øvrigt: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (Positive), White cable: Data A for control box, Blue cable: Data B for control box, Yellow cable: Pattern Switch, Additional information: Bracket CC: 108mm / Screw size for bracket: M8 |
| Vægt: | 4.81 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 1684.4 x 36 x 120 mm |
| Enhed: | PCS |