Vejledende udsalgspris: 5332 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Funktioner: | Amber warning light, Cruise mode |
| Materiale: | Material housing/chassi: Polycarbonate, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Stainless Steel |
| IP-klasse: | IP67 |
| Bredde: | 1229.2 mm |
| Spændingsområde: | 10-32 V DC |
| Tilslutninger: | Cable |
| Strømforbrug: | 110 W |
| Øvrigt: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (Positive), White cable: Data A for control box, Blue cable: Data B for control box, Yellow cable: Pattern Switch, Additional information: Bracket CC: 108mm / Screw size for bracket: M8 |
| Vægt: | 3.402 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 1229.2 x 36 x 120 mm |
| Enhed: | PCS |