This product doesn't have any reviews.
| Faktisk Lumen: | 3560 |
| Funktioner: | Amber warning light, Cruise mode |
| Längd: | 29 |
| Material: | Material housing/chassi: Polycarbonate, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Stainless Steel |
| Teoretisk Lumen: | 6800 |
| Watt: | 97 |
| IP klass: | IP67 |
| Bredd: | 924.4 |
| Spänningsområde: | 10-32 V DC |
| Kontakter: | Cable |
| Strömförbrukning: | 97 |
| Övrigt: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (Positive), White cable: Data A for control box, Blue cable: Data B for control box, Yellow cable: Pattern Switch, Additional information: Bracket CC: 108mm / Screw size for bracket: M8 |
| Vikt: | 2.781 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 924.4 x 36 x 120 mm |
| Enhet: | PCS |