Vejledende udsalgspris: 799 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Funktioner: | Side marker, Warning light |
| Materiale: | Material housing/chassi: Plastic, Material lens: Plastic |
| IP-klasse: | IP68 |
| Bredde: | 111 mm |
| Spændingsområde: | 10-32 V DC |
| Tilslutninger: | Cable |
| Strømforbrug: | 15.5 W |
| Øvrigt: | Black cable: + Side marker, Red cable: Warning, White cable: - (Negative), Blue cable: "B" SYNCHRONIZATION LEAD, Yellow cable: "A" SYNCHRONIZATION LEAD, Grey cable: STATUS OF THE LAMP MASTER |
| Vægt: | 0.531 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 111 x 51 x 22 mm |
| Enhed: | PCS |