Strands Dark Knight NUUK LED-strips 14"
Beskrivelse
- CO2-KOMPENSASJON
- BEDRE YTELSE
Vejledende udsalgspris: 1732 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Faktisk lumen: | 6500 L |
| Funktioner: | Driving beam, White pos., Amber Pos. |
| Lysbillede: | Optimized beam |
| Længde: | 378 |
| Materiale: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Side bracket: Stainless steel / Sliding bracket: Aluminium |
| Teoretisk lumen: | 7600 L |
| Watt: | 80 W |
| IP-klasse: | IP68/69K |
| Bredde: | 353 mm |
| Spændingsområde: | 10-36 V DC |
| Farve: | 5700 |
| Tilslutninger: | DT-4PIN |
| Strømforbrug: | 67 W |
| Øvrigt: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (Positive), White cable: + White Position light(Positive), Yellow cable: + Amber Position light(Positive) |
| Vægt: | 0.81 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 353 x 38.5 x 69.8 mm |
| Enhed: | PCS |