Strands Dark Knight NUUK LED-rampe 30"
Beskrivelse
Velkommen til fremtiden. Klar til å bryte ny mark og være i ledende posisjon for en grønnere planet. For en friskere planet.
- CO2-KOMPENSASJON
- BEDRE YTELSE
This product doesn't have any reviews.
| Faktisk Lumen: | 14200 |
| Funktioner: | Driving beam, White pos., Amber Pos. |
| Ljusbild: | Optimized beam |
| Längd: | 488 |
| Material: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Side bracket: Stainless steel / Sliding bracket: Aluminium |
| Teoretisk Lumen: | 17100 |
| Watt: | 180 |
| IP klass: | IP68/69K |
| Bredd: | 758 |
| Spänningsområde: | 10-36 V DC |
| Färg: | 5700 |
| Kontakter: | Cable |
| Strömförbrukning: | 130 |
| Övrigt: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (Positive), White cable: + White Position light(Positive), Yellow cable: + Amber Position light(Positive) |
| Vikt: | 1.89 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 758 x 38.5 x 69.8 mm |
| Enhet: | PCS |