Strands 4 Funk. Baglys med Reflex Venstre Trekant. Bag/Indikator/Tåge/Brake.
Strands 4 Funk. Baglys med Reflex Venstre Trekant. Bag/Indikator/Tåge/Brake.
Vejledende udsalgspris: 765 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Funktioner: | Tail light, Indicator, Brake light, Fog light |
| Material: | Material housing/chassi: Polycarbonate, Material lens: Polycarbonate |
| IP klass: | IP68 |
| Bredd: | 163 |
| Spänningsområde: | 10-32 V DC |
| Kontakter: | Cable |
| Övrigt: | Black cable: + (positive), Red cable: + (Brake light), White cable: - (Negative), Blue cable: Fog light, Yellow cable: + Indicator |
| Vikt: | 0.484 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 163 x 144 x 38.8 mm |
| Enhet: | PCS |