Strands 4 Funk. Baglys med Refleks Højre Trekant. Bag/Omkørsel/Indikator/Bremse.
Strands 4 Funk. Baglys med Refleks Højre Trekant. Bag/Omkørsel/Indikator/Bremse.
Vejledende udsalgspris: 765 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Funktioner: | Tail light, Reverse light, Indicator, Brake light |
| Material: | Material housing/chassi: Polycarbonate, Material lens: Polycarbonate |
| IP klass: | IP68 |
| Bredd: | 163 |
| Spänningsområde: | 10-32 V DC |
| Kontakter: | Cable |
| Övrigt: | Black cable: + (positive), Red cable: + (Brake light), White cable: - (Negative), Blue cable: Reverse light, Yellow cable: + Indicator |
| Vikt: | 0.421 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 163 x 144 x 38.8 mm |
| Enhet: | PCS |