Strands Viking Gummiarme Lang Frempositionslys.
Strands Viking Gummiarme Lang Frempositionslys.
Vejledende udsalgspris: 532 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Funktioner: | Front marker, Rear marker |
| Materiale: | Material housing/chassi: Polycarbonate, Material lens: Polycarbonate |
| Bredde: | 686 mm |
| Spændingsområde: | 10-32 V DC |
| Tilslutninger: | Cable |
| Strømforbrug: | 2 W |
| Øvrigt: | Blue cable: - (Negative), Brown cable: + (Positive), Additional information: With rubber arm long |
| Vægt: | 0.553 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 686 x 316 x 390 mm |
| Enhed: | PCS |