Strands Unity Interiørbelysning Hvid 281 MM
Beskrivelse
– FARVETEMPERATUR: 5000K
– TRE Forskellige Størrelser
– TO Monteringsmuligheder
– Clips og skruer (inkluderet)
– Tre-års funktionsgaranti
Vejledende udsalgspris: 232 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Faktisk lumen: | 420 L |
| Funktioner: | Interior light |
| Lysbillede: | Flood |
| Materiale: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Stainless Steel |
| Teoretisk lumen: | 650 L |
| Watt: | 5 W |
| IP-klasse: | IP67 |
| Bredde: | 281 mm |
| Spændingsområde: | 10-32 V DC |
| Farve: | 5000 |
| Tilslutninger: | Cable |
| Strømforbrug: | 7 W |
| Øvrigt: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (Positive) |
| Vægt: | 0.045 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 281 x 16 x 8 mm |
| Enhed: | PCS |