Strands Sidomarkering med Blink. 12-24V | 5M Kabel.
Strands Sidomarkering med Blink. 12-24V | 5M Kabel.
Vejledende udsalgspris: 299 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Funktioner: | Side marker, Indicator |
| Materiale: | Material housing/chassi: Polycarbonate, Material lens: Polycarbonate |
| IP-klasse: | IP66/68 |
| Bredde: | 114.4 mm |
| Spændingsområde: | 12-24 V DC |
| Tilslutninger: | Cable |
| Strømforbrug: | 5.5 W |
| Øvrigt: | Black cable: + (positive), White cable: - (Negative), Yellow cable: + Indicator |
| Vægt: | 0.27 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 114.4 x 54.2 x 22.3 mm |
| Enhed: | PCS |