Strands Sidomarkering med Blinkende Positionslys. 10-32V | IP66/68.
Strands Sidomarkering med Blinkende Positionslys. 10-32V | IP66/68.
Vejledende udsalgspris: 265 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Funktioner: | Side marker, Indicator |
| Materiale: | Material housing/chassi: ABS, Material lens: PMMA, Material bracket: PP |
| Watt: | 4 W |
| IP-klasse: | IP69K |
| Bredde: | 114.4 mm |
| Spændingsområde: | 10-32 V DC |
| Tilslutninger: | Cable |
| Øvrigt: | Black cable: + (positive), White cable: - (Negative), Yellow cable: direction indicator |
| Vægt: | 0.096 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 114.4 x 54.2 x 22.3 mm |
| Enhed: | PCS |