Vejledende udsalgspris: 6265 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Faktisk lumen: | 28100 L |
| Funktioner: | Xperience mode, E-approved mode, White pos., Yellow pos., Hello function |
| Lysbillede: | Long-distance beam |
| Længde: | 714 |
| Materiale: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Aluminium |
| Teoretisk lumen: | 30000 L |
| IP-klasse: | IP68/69K |
| Bredde: | 1281.2 mm |
| Spændingsområde: | 10-32 V DC |
| Farve: | 5700 |
| Tilslutninger: | Cable |
| Strømforbrug: | 404 W |
| Øvrigt: | Black cable: - (Negative), Red cable: + Positive with fuse, White cable: White position light, Yellow cable: Yellow Position light, Grey cable: Signal wire connect to +VDC |
| Vægt: | 6.97 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 1281.2 x 76 x 137.7 mm |
| Enhed: | PCS |