Strands Siberia Scene Light 19W
Beskrivelse
- KLART HVIDT LYS
- INDENDØRS OG UDENDØRS BRUG
- 180° HORISONTAL OG 125° VERTIKAL SPREDNING
Vejledende udsalgspris: 432 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Faktisk lumen: | 2296 L |
| Funktioner: | Scene light |
| Lysbillede: | Flood beam |
| Længde: | 31 |
| Materiale: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Polycarbonate |
| Teoretisk lumen: | 6500 L |
| Watt: | 52 W |
| IP-klasse: | IP67/69K |
| Bredde: | 150 mm |
| Spændingsområde: | 10-36 V DC |
| Farve: | 6000 |
| Tilslutninger: | Cable |
| Strømforbrug: | 19 W |
| Øvrigt: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (Positive) |
| Vægt: | 0.45 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 150 x 47 x 39.5 mm |
| Enhed: | PCS |