Vejledende udsalgspris: 2465 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Faktisk lumen: | 3000 L |
| Funktioner: | work light, Red pos. |
| Lysbillede: | Flood beam |
| Længde: | 66 |
| Materiale: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Stainless Steel |
| Teoretisk lumen: | 4512 L |
| IP-klasse: | IP69K |
| Bredde: | 109 mm |
| Spændingsområde: | 10-70 V DC |
| Farve: | 5700 |
| Tilslutninger: | Cable |
| Strømforbrug: | 35 W |
| Øvrigt: | Black cable: + (Positive) work light, White cable: - (Negative), Yellow cable: (+) Position light |
| Vægt: | 0.702 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 109 x 109 x 49 mm |
| Enhed: | PCS |