Strands Komplett Sæt Siberia DR 22" LED Bar. Universalsæt inklusive; Bar, beslag og ledning.
Strands Komplett Sæt Siberia DR 22" LED Bar. Universalsæt inklusive; Bar, beslag og ledning.
Vejledende udsalgspris: 3399 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Faktisk lumen: | 6316 L |
| Funktioner: | Fjernlys, hvidt positionslys, orange positionslys |
| Lysbillede: | Kombi |
| Længde: | 450 |
| Materiale: | Materiale hus/chassis: aluminium, Materiale linse: polykarbonat, Materiale beslag: rustfrit stål |
| Teoretisk lumen: | 16000 L |
| IP-klasse: | IP67/69K |
| Bredde: | 562 mm |
| Spændingsområde: | 10-40 V DC |
| Farve: | 6000 |
| Strømforbrug: | 91 W |
| Øvrigt: | Sort kabel: - (negativ), Rød kabel: + (positiv), Hvid kabel: hvidt positionslys, Blå kabel: orange positionslys |
| Vægt: | 5.3829 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 562 x 76 x 71.6 mm |
| Enhed: | PACK |