Strands Komplett Sæt 2X Siberia DR 8" LED Bar.
Strands Komplett Sæt 2X Siberia DR 8" LED Bar.
Vejledende udsalgspris: 3999 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Faktisk lumen: | 2x 2002lm L |
| Lysbillede: | Spot |
| Længde: | 1 lux @: 633m |
| Materiale: | Materiale beslag: rustfrit stål, Materiale hus/chassis: aluminium, Materiale linse: polykarbonat |
| Teoretisk lumen: | 2x 4800lm L |
| IP-klasse: | IP67/69K |
| Bredde: | 205 mm |
| Spændingsområde: | 10-40 V DC |
| Farve: | 6000K |
| Tilslutninger: | DT-4 |
| Strømforbrug: | 2x 27,5 W W |
| Øvrigt: | Sort kabel: - (negativ), Rød kabel: + (positiv), Hvid kabel: hvidt positionslys, Gul kabel: orange positionslys |
| Vægt: | 5.3829 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 205x76x71,6, Including bracket: 205x89x71,6 mm |
| Enhed: | Pakke |