Strands Komplett Gummiarms Kort Frem Positionlys. 10-24V | 2M Kabel.
Strands Komplett Gummiarms Kort Frem Positionlys. 10-24V | 2M Kabel.
Vejledende udsalgspris: 565 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Funktioner: | Frontmarkeringslys, bageste markeringslys |
| Materiale: | Materiale linse: polykarbonat, Materiale beslag: gummi |
| IP-klasse: | IP66/68 |
| Bredde: | 108 mm |
| Spændingsområde: | 12-24 V DC |
| Tilslutninger: | Kabel |
| Strømforbrug: | 2 W |
| Øvrigt: | Blå kabel: - (negativ), Brun kabel: + (positiv) |
| Vægt: | 0.472 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 108 x 98 x 79 mm |
| Enhed: | PCS |