Strands Interiørbelysning Hvid 124mm. 10-32V | IP69K.
Strands Interiørbelysning Hvid 124mm. 10-32V | IP69K.
Vejledende udsalgspris: 432 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Faktisk lumen: | 1215 L |
| Funktioner: | Interior light |
| Materiale: | Material housing/chassi: ABS, Material lens: Polycarbonate |
| Teoretisk lumen: | 1630 L |
| IP-klasse: | IP69K |
| Bredde: | 124 mm |
| Spændingsområde: | 10-32 V DC |
| Farve: | 5700 |
| Tilslutninger: | Cable |
| Strømforbrug: | 12 W |
| Øvrigt: | Black cable: + (positive), White cable: - (Negative) |
| Vægt: | 0.144 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 124 x 12.5 x 124 mm |
| Enhed: | PCS |