Strands Gummiarm Venstre 8 Funk. Positionslys. 10-32V | 2M Kabel.
Strands Gummiarm Venstre 8 Funk. Positionslys. 10-32V | 2M Kabel.
Vejledende udsalgspris: 1465 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Funktioner: | Frontmarkeringslys, bageste markeringslys, sidemarkeringslys, blinklys, bremselys, tågelys, baklys |
| Materiale: | Materiale hus/chassis: EPDM+PP, Materiale linse: polykarbonat |
| IP-klasse: | IP69K |
| Bredde: | 238 mm |
| Spændingsområde: | 10-32 V DC |
| Tilslutninger: | Kabel |
| Vægt: | 0.81 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 238 x 181 x 64 mm |
| Enhed: | PCS |