Strands Gummiarme Højre 5 Funk. Positionslys med Dyn. Blink. 10-32V | IP66/68.
Strands Gummiarme Højre 5 Funk. Positionslys med Dyn. Blink. 10-32V | IP66/68.
Vejledende udsalgspris: 999 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Funktioner: | Front marker, Rear marker, Side marker, Dynamic indicator, Brake light |
| Materiale: | Material housing/chassi: EPDM+PP, Material lens: Polycarbonate |
| IP-klasse: | IP66/68 |
| Bredde: | 184.9 mm |
| Spændingsområde: | 10-32 V DC |
| Strømforbrug: | 10 W |
| Vægt: | 0.324 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 184.9 x 145.5 x 52 mm |
| Enhed: | PCS |