Vejledende udsalgspris: 332 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Funktioner: | White warning light, Amber warning light |
| Material: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: (Without bracket, installed by two screws) |
| Watt: | 8 |
| IP klass: | IP67 |
| Bredd: | 73 |
| Spänningsområde: | 10-32 V DC |
| Kontakter: | Cable |
| Strömförbrukning: | 8.5 |
| Övrigt: | Black cable: - (Negative/Ground), Red cable: + (Positive), Green cable: Change pattern and syncronize |
| Vikt: | 0.078 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 73 x 55 x 14.2 mm |
| Enhet: | PCS |