Vejledende udsalgspris: 565 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Diameter: | 224 mm |
| Faktisk lumen: | 1000 L |
| Funktioner: | White pos. |
| Lysbillede: | Optimized beam |
| Længde: | 329 |
| Materiale: | Material housing/chassi: Polycarbonate, Material lens: Tempered glass, Material bracket: Stainless Steel |
| Teoretisk lumen: | 3000 L |
| Watt: | 40 W |
| IP-klasse: | IP56 |
| Spændingsområde: | 10-36 V DC |
| Tilslutninger: | Cable |
| Strømforbrug: | 35 W |
| Øvrigt: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (High-beam), White cable: + White Position light(Positive) |
| Vægt: | 1.78 kg |
| Enhed: | PCS |