Strands Arbejdslys 58W. Super Seal-2Pin.
Strands Arbejdslys 58W. Super Seal-2Pin.
Vejledende udsalgspris: 3432 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Faktisk lumen: | 6879 L |
| Funktioner: | work light |
| Lysbillede: | Flood beam |
| Materiale: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Plastic, Material bracket: Stainless Steel |
| Teoretisk lumen: | 7170 L |
| Watt: | 60 W |
| IP-klasse: | IP66/68 |
| Bredde: | 129 mm |
| Spændingsområde: | 10-32 V DC |
| Farve: | 5000 |
| Tilslutninger: | Super Seal-2PIN |
| Strømforbrug: | 58 W |
| Vægt: | 0.99 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 129 x 85.3 x 110 mm |
| Enhed: | PCS |