Strands Arbejdslys 25W, 5m Kabel. 5m Kabel.
Strands Arbejdslys 25W, 5m Kabel. 5m Kabel.
Vejledende udsalgspris: 665 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Faktisk lumen: | 2200 L |
| Funktioner: | work light |
| Lysbillede: | Flood beam |
| Materiale: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Stainless Steel |
| Teoretisk lumen: | 4320 L |
| Watt: | 48 W |
| IP-klasse: | IP67/69K |
| Bredde: | 108 mm |
| Spændingsområde: | 10-32 V DC |
| Farve: | 6000 |
| Tilslutninger: | Cable |
| Strømforbrug: | 25 W |
| Øvrigt: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (Positive) |
| Vægt: | 1.025 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 108 x 139 x 48 mm |
| Enhed: | PCS |