Strands Arbejdslampe med Integreret Tænd/Sluk-knap 17W. Med Tænd/Sluk-knap.
Strands Arbejdslampe med Integreret Tænd/Sluk-knap 17W. Med Tænd/Sluk-knap.
Vejledende udsalgspris: 899 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Faktisk lumen: | 2000 L |
| Funktioner: | On/off switch |
| Lysbillede: | Flood beam |
| Længde: | 10 |
| Materiale: | Material housing/chassi: PP, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Stainless Steel |
| Teoretisk lumen: | 2520 L |
| IP-klasse: | IP66/68 |
| Bredde: | 101 mm |
| Spændingsområde: | 10-32 V DC |
| Farve: | 5700 |
| Tilslutninger: | Cable |
| Strømforbrug: | 17 W |
| Øvrigt: | Black cable: + (positive), White cable: - (Negative) |
| Vægt: | 6.93 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 101 x 117.5 x 77.5 mm |
| Enhed: | PCS |