Vejledende udsalgspris: 1265 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Faktisk lumen: | 4000 L |
| Funktioner: | work light |
| Lysbillede: | Flood beam |
| Længde: | 59 |
| Materiale: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Polycarbonate, Material bracket: Stainless Steel |
| Teoretisk lumen: | 4500 L |
| Watt: | 50 W |
| IP-klasse: | IP66/68 |
| Bredde: | 101 mm |
| Spændingsområde: | 12-70 V DC |
| Tilslutninger: | DT-2PIN |
| Strømforbrug: | 50 W |
| Øvrigt: | Black cable: + (positive), White cable: - (Negative/Ground) |
| Vægt: | 1.008 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 101 x 101 x 75 mm |
| Enhed: | PCS |