Vejledende udsalgspris: 2399 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Faktisk lumen: | 1380 L |
| Funktioner: | Hi-Low beam, White pos., Indicator, Heated lens |
| Lysbillede: | Optimized beam |
| Længde: | 160 |
| Materiale: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Glass, Material bracket: Stainless Steel |
| Teoretisk lumen: | 3000 L |
| Watt: | 70 W |
| IP-klasse: | IP67/69K |
| Bredde: | 200.4 mm |
| Spændingsområde: | 10-32 V DC |
| Farve: | 6000 |
| Tilslutninger: | DT-6PIN |
| Strømforbrug: | 120 W |
| Øvrigt: | Black cable: - (Negative) PIN1, Red cable: + High-beam(heating lens) PIN2, Yellow cable: + Low-beam(heating lens) PIN6, Green cable: +White position light(Positive) PIN3, Grey cable: + Indicator PIN4 |
| Vægt: | 0.9 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 200.4 x 142.4 x 85.5 mm |
| Enhed: | PCS |