Strands 5 Funk. Baglys til Trailer Venstre Rektangulær. Bag/Omkørsel/Indikator/Tåge/Bremse.
Strands 5 Funk. Baglys til Trailer Venstre Rektangulær. Bag/Omkørsel/Indikator/Tåge/Bremse.
Vejledende udsalgspris: 465 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Funktioner: | Tail light, Reverse light, Indicator, Brake light, Fog light, Reflector |
| Material: | Material housing/chassi: Polycarbonate, Material lens: Polycarbonate |
| IP klass: | IP66/68 |
| Bredd: | 232 |
| Spänningsområde: | 12-24 V DC |
| Vikt: | 0.702 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 232 x 142 x 59 mm |
| Enhet: | PCS |