Vejledende udsalgspris: 2132 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Faktisk lumen: | 2900 L |
| Funktioner: | Hi-Low beam, White pos., Indicator, Heated lens |
| Lysbillede: | Optimized beam |
| Længde: | 280 |
| Materiale: | Material housing/chassi: Aluminium, Material lens: Tempered glass, Material bracket: Stainless Steel |
| Teoretisk lumen: | 3600 L |
| Watt: | 70 W |
| IP-klasse: | IP68 |
| Bredde: | 229 mm |
| Spændingsområde: | 10-30 V DC |
| Farve: | 5700 |
| Tilslutninger: | Cable |
| Strømforbrug: | 100 W |
| Øvrigt: | Black cable: - (Negative), Red cable: + (High-beam), Blue cable: + Heated lens(Positive), Yellow cable: + (Low-beam), Green cable: + White position light(Positive), Grey cable: + Indicator(Positive) |
| Vægt: | 1.71 kg |
| Dimensioner (BxHxD): | 229 x 150 x 80 mm |
| Enhed: | PCS |