Strands 3 Funk. Baglys Rund, Blinklys. Bag/Indikator/Bremse | 2M Kabel.
Strands 3 Funk. Baglys Rund, Blinklys. Bag/Indikator/Bremse | 2M Kabel.
Vejledende udsalgspris: 1232 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Diameter: | 142 |
| Funktioner: | Tail light, Indicator, Brake light |
| Material: | Material housing/chassi: ABS, Material lens: Polycarbonate |
| IP klass: | IP69K |
| Spänningsområde: | 10-32 V DC |
| Kontakter: | Cable |
| Strömförbrukning: | 10 |
| Övrigt: | Black cable: + (positive), Red cable: + (Brake light), White cable: - (Negative), Yellow cable: + Indicator |
| Vikt: | 0.54 kg |
| Enhet: | PCS |