Strands 3 Funk. Baglys Rund. Bag/Omvendt/Tåge | 2M Kabel.
Strands 3 Funk. Baglys Rund. Bag/Omvendt/Tåge | 2M Kabel.
Vejledende udsalgspris: 1132 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Diameter: | 142 |
| Funktioner: | Tail light, Reverse light, Fog light |
| Material: | Material housing/chassi: ABS, Material lens: Polycarbonate |
| IP klass: | IP69K |
| Spänningsområde: | 10-32 V DC |
| Kontakter: | Cable |
| Strömförbrukning: | 12 |
| Övrigt: | Black cable: + (positive), White cable: - (Negative), Blue cable: Fog light, Grey cable: Reverse light |
| Vikt: | 0.54 kg |
| Enhet: | PCS |