DS18 DLRING12, 12-tommer digital RGB LED-ring til højttalere/basar
Cool og farverig LED-ring til 12-tommer elementer, der garanteret pifter tilværelsen op!
Kampagne
Beskrivelse
12" digital LED-ring i akryl fra DS18
  • Passer til 12-tommers højttalere og basenheder
  • Digital LED-belysning, kræver LC-DRM Bluetooth-controller
  • Styring via DS18 LC-app (iOS/Android)
  • Marinklassificeret, vandafvisende akrylkonstruktion
  • Integreret 0.5" afstandsring til montering
  • Nem installation mellem højttaler og overflade
  • Sælges stykvis
Visuel styrke
Dynamisk effekt
Bygget til maritime miljøer
Specifikationer
Udvendigt mål: 12.5" (318 mm)
Indvendigt mål: 11.2" (284 mm)
Materiale: Marinklassificeret, forseglet akryl
Tykkelse: 0.5" (inkl. afstand)