Dayton Audio ND20FA-6
Beskrivelse
• Ferrovätska förbättrar effekthanteringen
• Frontmonterad pressfitkonstruktion
• Center-to-center spacing as low as 1-3/4"
• Extremt platt och förlängd respons
Säljes Styckvis!
Vejledende udsalgspris: 105 kr
Dette produkt har ingen anmeldelser.
| Producent: | Dayton Audio |
| Model: | ND20FA-6 |
| Højttalertype: | Diskant |
| Størrelse: | Diskant tommer |
| Effekt (MAX): | 30 s W |
| Effekt (RMS): | 15 s W |
| Frekvensområde: | 3,500 - 25,000 Hz |
| Monteringsdybde: | 15 mm mm |
| Udvendige mål: | 45 mm |
| Øvrigt: | 6 ohms |
| Monteringshul: | 33 mm mm |
| Enhed: | st |