2-pakke Rockford Fosgate Punch P2D412 & GAS MAX A2-1500.1DL, basspakke
Basspakke med 2-pakning tunge 12" basser fra Rockford Fosgates Punch-serie og forstærker fra GAS!
Kampagne
Pakkeløsning
Beskrivelse
Grymma 12" fra Rockford Fosgate subwoofere med utrolig præstation, værdige deres navn som "punch"-subwoofere og kraftige forstærkere fra GAS!
P2D4-12
Rockford Fosgate har altid været kendt for "The PUNCH", og denne P2 12-tommer subwoofer med 2x4 ohm spoler fører stolt traditionen videre. Kevlar fiberforstærket papirkegle og VAST-teknik, hvilket betyder øget kegleområde med op til 25 %, så den føles meget større, giver dig en utrolig nøjagtighed og kontrolleret bas. Flexifit-kurv for nem installation.
I dette sæt indgår 2-pak af disse grymme subwoofere!
GAS MAX A2-1500.1DL
 er en kraftig monoblok, der kan levere 1500W RMS i 1 Ohm og er særligt udviklet til entusiaster! Her har GAS haft en vision om en serie forstærkere med nøje udvalgte komponenter, der både lyder fantastisk og kan levere rigeligt med strøm. Et trin, der gør sig fremragende til både SPL- og SQ/SQL-lydbyggeri.
  • 1500W RMS i 1 Ohm
  • Klasse D
  • Fantastisk lyd
  • Bass-fjernbetjening inkluderet
  • MAX LINK-støtte, link to trin sammen
  • Grymme indstillingsmuligheder
En forforstærker uden sidestykke
Læs mere Skjul